Přejít na: ↓ obsahúvodní stránkuvyhledavánínavigaci

Komentátor časopisu Reflex Bohumil Pečinka a expert na politický marketing PetrosMichopulos rozjeli podcast s týdenní periodicitou Kecy a politika, který je v posledních pěti měsících nejúspěšnějším politickým podcastem na platformách jako Spotify, Apple podcast nebo Youtube. I přes záplavu informací, názorů a podcastů všeho druhu míní, že ještě lze nabídnout něco nového a že našli skulinu na mediálním trhu.

Z čeho vycházejí? „Dnešní svět je přeinformovaný a přenázorovaný. Je proto nutné jít o krok dál – nabídnout kontext událostí. Odpovídat na nezodpovězené otázky typu proč se věci dějí a jak k nim dochází. Rozhodně si nehrajeme na moderátory nezávazných rádiových povídání na dané téma. Náš podcast představuje hodně syrové, živé, nesestříhané debatování - někdy i hádání - o politice, jejich projevech, doplněné o historky z různých období zatím hlavně české politiky, kterou oba sledujeme z jiných úhlů.“

Bohumil Pečinka je dlouholetý novinář, který začínal ve Studentských listech, později působil v Lidových novinách a nyní působí jako zástupce šéfredaktora Reflexu.

PetrosMichopulos poznal politiku z opačné strany, když pracoval na dvou úspěšných volebních kampaních ČSSD v letech 1996 a 1998 a následně působil jako politický konzultant. V současné době podniká.

Zdroj: Redakce Reflex

_____________________________________________________________

Debatní večer se koná v úterý 21. 9. 2021 ve 20.00 hodin

v Golem Clubu – Jilská 1, Praha 1

Členové klubu se sejdou při společné večeři v 19.00 hodin


Na setkání se těší,

Jiří Pacovský (místopředseda GC) a Ondřej Krůta (tajemník)

Bohumil Pečinka a Petros Michopulos: JAK DOPADNOU ČESKÉ SNĚMOVNÍ VOLBY A PROČ?

Přejít na: ↑ obsahzačátek stránkyúvodní stránkuvyhledavánínavigaci

Twitter: Tak jsme konečně nastartovali nový web.

Přejít na: ↑ obsahzačátek stránkyúvodní stránkuvyhledavánínavigaci