Přejít na: ↓ obsahúvodní stránkuvyhledavánínavigaci

Filip Humplík (* 12. ledna 1972) je český politik a podnikatel, od listopadu 2013 předseda pražské ODS a od roku 2014 zastupitel Hlavního města Prahy. V současné době se jeho aktivity točí hodně okolo pražské dopravy a problémů kolem ní. Kdo se denně po Praze pohybuje, tak ví, že je třeba tento problém rychle řešit. Pojďme si s panem Humplíkem popovídat o tom, jak by bylo možné pražské dopravě ulehčit, abychom do práce nemuseli jezdit s velkým předstihem.

 

____________________________________________________________________________

 

Debatní večer, na který Vás srdečně zveme, se koná

5. června 2018 ve 20:00 hod.
v prostorách Golem klubu,
Jilská 1, Praha 1.

 

Členové klubu s hostem povečeří v 19:00 hod.

Na viděnou se s Vámi těší

Martin Kratochvíl - předseda klubu
a
Ondřej Krůta - tajemník klubu

 

______________________________________________________________________________

 

 

Životopis

Filip Humplík vystudoval masovou komunikaci na Fakultě sociálních věd UK. Od roku 1992 pracuje v reklamě, šlo o agentury Leo Burnett, Boomerang a Point2Point, později vlastnil agenturu Club Mark, zaměřenou na guerilla marketing. Nyní je spolumajitelem reklamní skupiny Konektor, která pro tuto stranu připravovala kampaň pro volby do Poslanecké sněmovny roku 2013.

Členem ODS je od roku 2007, zastává funkci místopředsedy místního sdružení v Radlicích. Je také členem oblastní rady Prahy 5. Předsedou pražské ODS se stal 21. listopadu 2013 a byl jím až do roku 2017. ODS už Humplík daroval asi pět milionů korun. Filip Humplík aktivně prosazoval očištění ODS od tzv. kmotrů a jejich konec v roce 2014 dokonce spojil i se svým dalším setrváním v pozici předsedy.

V komunálních volbách v roce 2014 byl za ODS zvolen zastupitelem hlavního města Prahy. V roce 2017 za ODS kandidoval a nebyl zvolen do Poslanecké sněmovny, přestože získal přes 5000 preferenčních hlasů. Následně funkci předsedy pražské ODS neobhajoval.

Od října 2017 je 1. místopředsedou místního sdružení Praha 10. Tomuto sdružení předsedá Humplíkův předchůdce ve funkci pražského předsedy, poslanec a bývalý primátor Bohuslav Svoboda.

Filip Humplík: Problémy s pražskou dopravou a jejich řešení

Přejít na: ↑ obsahzačátek stránkyúvodní stránkuvyhledavánínavigaci

Twitter: Tak jsme konečně nastartovali nový web.

Přejít na: ↑ obsahzačátek stránkyúvodní stránkuvyhledavánínavigaci