Přejít na: ↓ obsahúvodní stránkuvyhledavánínavigaci

Příštím hostem pravidelného debatního večera v Golem Clubu bude 1. místopředsedkyně ODS paní Alexandra Udženija.

V současné době se v médiích hodně řeší svoboda podnikání. Velké obchody jsou nucené zavírat o některých svátcích, musí používat EET a je stále více zákonů, které některým podnikatelům dělají veliké problémy a vyžadují další investice do jejich provozoven. Někdy jsou pro ně dokonce až likvidační.

Pojďme se společně s naším hostem podívat na změny v zákonech. Je podnikání v naší republice stále svobodné, nebo všichni drobní podnikatelé skončí ve frontě na pracovním úřadě?

 

 

Narodila se v Bělehradě v Jugoslávii, mamince Češce a tatínkovi Srbovi. Své dětství i mládí převážně prožila v Praze. Vystudovala Obchodní akademii, bakalářský titul získala na pražské Anglo-American College, obor marketingu a managementu a inženýrský titul na Vysoké škole ekonomické v Praze.
Od roku 2003 je členkou ODS, předsedkyní oblastního sdružení ODS v Praze 2. Od roku 2006 je zastupitelkou městské části Praha 2 a od roku 2010 také zastupitelkou hl. města Prahy, kde zastávala funkci radní pro oblast majetku a podpory podnikání. Od roku 2014 je zástupkyní starostky Prahy 2. V lednu 2016 byla zvolena 1. místopředsedkyní ODS. Je vdaná, s manželem vychovává 2 dcery.

 

Paní Alexandra Udženija přijde mezi nás
v úterý 16.1. 2018 ve 20:00 hodin.
_________________________________________

Členové klubu se sejdou při společné večeři s naším hostem v 19:00 hodin. 


Na setkání se těší, 

Martin Kratochvíl (předseda GC) a Ondřej Krůta (tajemník)

Přejít na: ↑ obsahzačátek stránkyúvodní stránkuvyhledavánínavigaci

Twitter: Tak jsme konečně nastartovali nový web.

Přejít na: ↑ obsahzačátek stránkyúvodní stránkuvyhledavánínavigaci