Přejít na: ↓ obsahúvodní stránkuvyhledavánínavigaci

Hodnota času a prostoru v podnikání, politice, veřejné sužbě a v církvi aneb pohled na současnost očima spolumajitele poradenské společnosti VALUE ADDED, a.s., bývalého čelního představitele české privatizace, poslance a ekonoma pražského arcibiskupství.

Roman Češka je bývalý český politik, v 90. letech 20. století předseda výkonného výboru Fondu národního majetku a poslanec Poslanecké sněmovny za ODA.

Pojďme se společně s panem Češkou podívat na to, co se změnilo v naší ekonomice za bezmála 30 let a co nás v budoucnu čeká?

_____________________________________________

Debatní večer se koná v úterý 11. 2. 2020 ve 20.00 hodin

Členové klubu se sejdou při společné večeři v 19.00 hodin


Na setkání se těší,

Martin Kratochvíl (předseda GC) a Ondřej Krůta (tajemník)

______________________________________________

 

 

Téměř 9 let se ve vrcholných funkcích podílel na řízení české privatizace. Jako náměstek ministra privatizace a výkonný předseda FNM spoluvytvořil systém privatizace, metodiku dražeb, soutěží, výběrových řízení, systém prevence proti neplatičům a vymáhání pohledávek. Podílel se na řízení, finanční restrukturalizaci a privatizaci strategických podniků a bank, k úspěchu dovedl řadu jednání se zahraničními investory. K nejúspěšnějším patří vstup konsorcia TELSOURCE do SPT TELECOM, vstup NOMURY do IPB, a.s., uzavření dodatku smluv ŠKODA - VOLKSWAGEN a restrukturalizace skupiny AERO. Mezinárodní zkušenosti a kontakty získal jako zástupce ČR v C.E.E.P.N., v privatizační skupině OECD a v rámci poradenské činnosti pro C.E.E.P.N., UNIDO, UNDP a OECD na Ukrajině, v Rusku, Rumunsku, Bulharsku, Uzbekistánu, ve Vietnamu a v Číně. Jako poslanec Parlamentu ČR byl členem hospodářského výboru sněmovny a členem delegace v OBSE.

Roman Češka: HODNOTA ČASU A PROSTORU V PODNIKÁNÍ, POLITICE, VEŘEJNÉ SLUŽBĚ A V CÍRKVI

Přejít na: ↑ obsahzačátek stránkyúvodní stránkuvyhledavánínavigaci

Twitter: Tak jsme konečně nastartovali nový web.

Přejít na: ↑ obsahzačátek stránkyúvodní stránkuvyhledavánínavigaci