Přejít na: ↓ obsahúvodní stránkuvyhledavánínavigaci

Vážení členové Golem Clubu,

 

rok se s rokem sešel a jsou tady opět Vánoce a s nimi čas pohody a

odpočinku. Všichni je rádi slavíme v rodinném kruhu a s těmi nejbližšími přáteli, a proto nás jako každoročně v Golem Clubu čeká vánoční večírek, na kterém je vždycky skvělá atmosféra plná povídání, dárečků a dobrého jídla.

Letos se bude večírek konat 18. prosince od 17.00 hodin, kdy nás čeká slavnostní večeře, kdy budeme moci formou rautu ochutnat několik druhů jídel z naší oblíbené čínské restaurace.

Během roku nemáme možnost se v klidu všichni sejít, protože podnikání vyžaduje velké nasazení, ale v tomto předvánočním čase bych rád členy klubu poprosil, aby si na tento úterní večer čas udělali a všichni jsme se mohli sejít, probrat rok 2018, který utekl jako voda a případně si udělat nějakou drobnůstkou navzájem radost.
Ke stolu jsou samozřejmě zváni i partneři a partnerky členů klubu.

Protože je třeba objednat jídlo přesně na počet osob, moc bych vás poprosil, zda byste mohli účast na večeři potvrdit nejpozději do neděle 16.12.

 

Zároveň prosím naše drahé ženy a partnerky, zda by nemohly přinést pár vzorků svého cukroví, abychom si dali něco ke kávě.

 

Nový rok začínáme v úterý  8. ledna. Rádi bychom Vám za celý Golem Club poděkovali za milou přízeň v roce 2018 a těšíme se na Vás  i v roce 2019.

 

 

Ondřej Krůta

Vánoční večírek pro členy Golem Clubu

Přejít na: ↑ obsahzačátek stránkyúvodní stránkuvyhledavánínavigaci

Twitter: Tak jsme konečně nastartovali nový web.

Přejít na: ↑ obsahzačátek stránkyúvodní stránkuvyhledavánínavigaci